Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 76 %
Penzion Zubr se nachází v malebném prostředí na břehu řeky Svratky v obci Ujčov a nabízí Vám pohodové ubytování na Vysočině. Penzion dokonale zapadá do drsného kraje a okolí
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Naše ubytování na Vysočině v malebném údolí řeky Svratky nabízí 60 lůžek. Můžete navštívit Pernštejn, Zubštejn, kostel Doubravník, město Nedvědice, Bystřice nad Pernštejnem,
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 100 %
Nabízíme dva velké čtyřlůžkové apartmány s plně vybavenou kuchyňí a koupelnou. Pokoje jsou vybaveny televizí. K dispozici je venkovní posezení, gril a bazén.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Poskytujeme ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je i satelitní televize a rádio. Nabízíme možnost připojení k internetu.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Ujčov