Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme penzion. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, parkoviště u objektu pro hosty a možnost stravování.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 100 %
Nabízím azyl pro milence v diskrétním prostředí.Cena od 300,-.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme celoroční ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 75 lůžek. K dispozici je prostor pro stany a karavany, Wi-Fi připojení a restaurace.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 84 %
Nabízíme ubytování s kapacitou 33 lůžek v pokojích či 29 lůžek v apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV a připojením k internetu. V blízkosti se nachází sportovní
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Penzion 324 ve Štokách se nalézá 4 km od Exitu 112 D1 nebo 7 km od Exitu 104, a to na hlavní silnici přesně ve středu mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Penzion nabízí ubytování
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Štoky