Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Poskytujeme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou 19 lůžek. Nabízíme možnost parkování a připojení k internetu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Provozujeme rekreační středisko s možností ubytování ve zděných a dřevěných chatkách s celkovou kapacitou 218 míst. Nabízíme možnost stravování formou plné penze, polopenze
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s celkovou kapacitou 29 lůžek. K dispozici je parkoviště.
 


   Nejoblíbenější ubytování Protivanov