Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování o kapacitě cca 10 až 15 osob. K dispozici je vybavená kuchyň, lednička, sporák, televize, varná konvice, suché WC, elektrické topení a kamna na tuhá paliva.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v chalupě pro 8 osob. K dispozici jsou dvě ložnice, kuchyňský kout, sociální zařízení, zastřešené posezení s grilem a garáž. Možnost využití stolního fotbalu,
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Olšany (okres Šumperk)