Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve dvou tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, bezdrátovým připojením k internetu a TV na pokoji. Možnost využívat kuchyňku v hale. Zajišťujeme
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Poskytujeme ubytování ve dvou pokojích pro 4 osoby. K dispozici je kuchyň, jídelna a sociální zařízení. Součástí vybavení je televize, DVD, Wi-Fi připojení a klimatizace.
 


   Nejoblíbenější ubytování Ludgeřovice