Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování na Vysočině ve stylové chalupě přímo u lesa v CHKO Žďárské vrchy. Vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi, pro cyklisty i houbaře. Pronájem vždy celé chalupy.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízím roubenou chalupu k pronájmu. K dispozici je 8 lůžek ve 3 pokojích. Součástí objektu je společenská místnost, dvě koupelny, čajovna, garáž s možností úschovy jízdních
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Krouna