Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v chatě o celkové kapacitě 8 osob. Pokoje jsou vybaveny balkónem, postelí, TV či skříněmi. Dále u nás najdete zastřešenou verandu a venkovní ohniště.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování na farmě s koňmi a ovcemi. Kapacita je 25 lůžek a 3 apartmány. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, rybáře a houbaře, cyklisty a turisty. Možnost koupání
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Ubytování v nekuřáckém penzionu ve dvou a třílůžkových pokojích, jednom čtyřlůžkovém a jednom apartmánu s kuchyňkou. Kapacita je 20 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme celoroční ubytování v prostorné chalupě o velikosti 6+1. Součástí standardně vybavená kuchyň pro stravování až 11 lidí, obývací pokoj, společenský pokoj s krbem.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Křižánky