Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování s celkovou kapacitou 60 lůžek. Ubytování je možné ve 2, 3, 4, 5 a 8 lůžkových pokojích. K dispozici je WiFi připojení zdarma.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 60 %
Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je společenská místnost, krb, terasa či kuchyň.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Stylový penzion a restaurace po kompletní rekonstrukci, pokoje se soc. zázemím,TV , WI-FI, zahrádka, vlastní parkoviště
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 100 %
Nabízíme pouze týdenní pobyty pro 6 osob ve dvoulůžkových pokojích.
 


   Nejoblíbenější ubytování Jaroměřice