Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 87 %
Hotel S-Port je situován v obci Véska, nedaleko hlavního regionálního centra - města Olomouce. I přes svou blízkost k Olomouci se nachází v krásném přírodním prostředí zasazeném
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v penzionu s bezbariérovým přístupem. Komfortní a přesto levné ubytování, možnost parkování před penzionem, restaurace, cukrárna. Ubytování v penzionu nabízí
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v hotelu uvnitř golfového areálu Golf Resort. Naše pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem, minibarem a vlastním sociálním zařízením.
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízím ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích pro firmy i soukromé osoby. K dispozici je WiFi připojení k internetu. Možnost parkování před objektem.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Hotel je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Nabízí komfortně vybavené dvoulůžkové nebo rodinné pokoje. Jeho součástí je hotelová restaurace, dva bary, fitness, bowling.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Dolany (okres Olomouc)