Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme standardní ubytování s kapacitou 38 pokojů a 120 lůžek a nadstandardní ubytování ve 2 apartmánech a pokoji s vířivou vanou. K dispozici je vlastní sociální zařízení
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v dvou, tří, čtyř a osmilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, internetem a televizí. Celková kapacita je 25 lůžek.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Hotel Michael nabízí 15 pokojů po 2 a 3 lůžkách, vybavených vanou, sprchovým koutem a satelitem. V druhém patře najdete společenskou místnost a kávovar. Doporučujeme rodinám
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s celkovou kapacitou 15 osob. K dispozici je samostatné sociální zařízení ke každému pokoji a kuchyň vybavená elektrospotřebiči.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Choceň