Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Restaurace v České Třebové o kapacitě 120 míst nabízí českou kuchyni. Součástí restaurace je minipivovar. Vaříme světlé i tmavé pivo KOHOUT. Pořádáme firemní večírky, školení,
Zobrazit detail
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabídka ubytování v soukromí. K dispozici je vybavená obývací kuchyň, lednice, koupelna, TV, internet, dvě oddělené ložnice a zahrada.
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Nabízíme ubytování v hotelu s celkovou kapacitou 27 lůžek. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, minibar, LCD televize a Wi-FI připojení k internetu. K dispozici je
Zobrazit detail
 

Foto

1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 80 %
Ubytování nad restaurací v nově vybudovaných apartmánech s vlastním soc. zařízením, malou kuchyňkou. Parkoviště u restaurace. WIFI, TV. Psi a jiná zvířátka (mimo blech) zdarma.
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Česká Třebová