Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zdeVítejte na nabídce na ubytování v České Republice. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Podívejte se na nabídky ubytování, najdete levné apartmány, pěkné residence ale i luxusní a kvalitní hotely. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, můžete si rezervovat ubytování přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. V řadě případů je možné rezervovat bez zaplacení zálohy a platit až později nebo v hotovosti až na místě.


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 40 %
Nabízíme ubytování v pěti pokojích a apartmánu. K vybavenosti patří vlastní sociální zařízení a televize. Možnost pořádání prezentací a seminářů.
 


1 2 3 4 5
Průměrné hodnocení 70 %
Zajištění ubytování v chatě s kapacitou 4 lůžka a v apartmánu s obývacím pokojem, ložnicí, kuchyňkou a sociálním zařízením. K dispozici je také terasa, zahrada s ohništěm
Zobrazit detail
 


   Nejoblíbenější ubytování Bezděkov nad Metují